Warszawskie Uczelnie bliżej Ciebie!

Już dziś nowe możliwości rozwoju stoją przed osobami, które mieszkają z dala od dużych ośrodków akademickich i pragną się uczyć.

Dzięki współpracy warszawskich uczelni  Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki, oraz Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych zapraszamy wszystkich zainteresowanych na studia I stopnia (licencjackie) i II stopnia (magisterskie) w systemie studiów niestacjonarnych wspomaganych technikami kształcenia na odległość. System ten umożliwia podjęcie studiów na warszawskich uczelniach w Zambrowie, bez konieczności uciążliwych dojazdów na wykłady, odrywania się od obowiązków służbowych i rodzinnych. Zapewniamy stały dostęp do specjalnie przygotowanych materiałów dydaktycznych, co sprawia, że edukacja staje się skuteczna, przyjazna i nowoczesna. Studia adresujemy do tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie mogą w wyznaczone dni przyjeżdżać na uczelnie do Warszawy, ale są zainteresowani podnoszeniem i pogłębianiem swoich kwalifikacji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych osiągnięć z zakresu technologii multimedialnych, student ma możliwość wyboru czasu i miejsca studiowania oraz indywidualnego dopasowania tempa nauki.

Oferta edukacyjna naszej uczelni opracowana przez specjalistów z poszczególnych dziedzin, pozostaje w ścisłej relacji z aktualnymi trendami panującymi na rynku pracy.

Tylko u nas kierunki i specjalności z perspektywą rozwoju:

  • Administracja rządowa i samorządowa
  • Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe
  • Doradztwo personalne i zarządzanie personelem
  • Dyplomacja i stosunki międzynarodowe
  • Amerykanistyka
  • Dziennikarstwo
  • Pedagogika resocjalizacyjna
  • Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza
  • Politologia
  • i inne…

Prowadzimy również studia podyplomowe, m.in. wiele kierunków studiów pedagogicznych.

Dbamy o przyszłość naszych studentów. Z dyplomem warszawskich uczelni  łatwiej znajdziecie Państwo pracę swoich marzeń i umocnicie swoją pozycję na rynku pracy. W ramach WSSMiA działa Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy, która umożliwia najlepszym podjęcie zatrudnienia w  Wielkiej Brytanii, Irlandii i w innych krajach Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych na stanowiskach merytorycznych.

Ceniony przez pracodawców dyplom warszawskiej uczeni, atrakcyjna oferta edukacyjna, cena, kadra dydaktyczna na najwyższym poziomie – to tylko niektóre z naszych atutów.

Dołącz do grona studentów WSSMiA i WSNP. Daj sobie szansę na ciekawe studia i satysfakcjonującą pracę.

Już wkrótce zrozumiesz, że dobrze zrobiłeś, dołączając do nas.

Przypominamy – liczba miejsc ograniczona!